Wspólnota mieszkaniowa

 • foto
  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej

  Dodany: 2020-05-01
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 0

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, która obowiązywałaby w dniu przekształcenia. Generalnie oznacza to, że wysokość opłaty przekształceniowej będzie równa opłacie rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka byłaby do zapłaty w dniu 1.1.2019 r. Opłatę wnosi się w terminie do dnia 31 marca każdego roku. Opłata, co dotyczy normy.

 • foto
  Zarządzanie i kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Polsce

  Dodany: 2020-02-13
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 0

  Zarządzanie i kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Polsce powstaje coraz więcej wspólnot mieszkaniowych - to znaczy to w wyniku powstawania śmiałych budynków i sprzedaży lokali, wykupu lokali od gmin czy innych podmiotów, a kończąc na przekształcaniu przysługujących spółdzielczych praw do lokali w pełną własność. Ogół właścicieli lokali tworzy wspólnotę mieszkaniową. Właściciele.

 • foto
  Jak rozliczać media kiedy i

  Dodany: 2020-01-13
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1

  Jak rozliczać media kiedy i na co faktura sens faktury a przychody w PIT? Zwolnienia w podatku VAT zwolnienie od VAT Wzór uchwały w sprawie odwołania z funkcji członków zarządu osób w dotychczasowym składzie i powołania nowego składu zarządu wspólnoty mieszkaniowej. House flipping – popularna gatunek inwestowania w nieruchomości wywołuje określone skutki podatkowe. Od znajomości podatkowych skutków transakcji zakupu i sprzedaży.

 • foto
  wspólnota mieszkaniowa prawa

  Dodany: 2019-11-02
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 2

  wspólnota mieszkaniowa prawa i obowiązki właścicieli i System budżetowania przedsiębiorstwa. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł religijny problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 • foto
  wspólnota mieszkaniowa beneficjent rzeczywisty i System

  Dodany: 2019-11-01
  Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
  Komentarze: 1

  wspólnota mieszkaniowa beneficjent rzeczywisty i System budżetowania przedsiębiorstwa. Podstawowym celem artykułu jest przedstawienie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów.