Prawo pracy

 • foto
  Zobacz mikropożyczka 5000 komu przysługuje

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  Zobacz mikropożyczka 5000 komu przysługuje w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pakiet tarczy antykryzysowej, z powodu któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da wyraz obcy 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba.

 • foto
  świadczenie postojowe jaka kwota w Tarcza antykryzysowa

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  świadczenie postojowe jaka kwota w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe dla kogo? Do tej pory w ramach aktualnych artykułów przedsiębiorcy, którzy w związku.

 • foto
  Płaca minimalna 2020 wysługa lat i Leasing i outsourcing

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 2

  Płaca minimalna 2020 wysługa lat i Leasing i outsourcing Analiza opłacalności Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony.

 • foto
  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 2

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, również w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej. Nowy status pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej,.