Prawo budowlane

 • foto
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami po deregulacji

  Dodany: 2020-06-15
  Kategoria: Prawo budowlane
  Komentarze: 0

  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami po deregulacji. Artykuł adresowany jest do prawników również studentów prawa, na rzecz jakich znajomość aktualnych artykułów stanowi warunek prawidłowego uzyskiwania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, poprzez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. Aktualny wcięcie prawny Czytelne hasła i tekst Przypisy od Redakcji Wyróżnienie najnowszych zmian Wybór aktów prawnych.

 • foto
  art 7 ust 1 ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego

  Dodany: 2020-06-10
  Kategoria: Prawo budowlane
  Komentarze: 0

  art. 7 ust. 1 ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Nowelizacją z dnia 26 kwietnia 2019 r. Sejm uchwalił ongiś oczekiwaną zmianę ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego. Zasadność wprowadzenia zmian postulowana była poprzez wiele środowisk, m.in. Krajową Radę Izb Rolniczych, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jednostki samorządu terytorialnego, Federację Związków.

 • foto
  Nieruchomość wspólna Budżet działalności

  Dodany: 2020-05-31
  Kategoria: Prawo budowlane
  Komentarze: 0

  Nieruchomość wspólna. Budżet działalności przedsiębiorstwa budowlanego. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł święty problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlano-montażowym. W szczególności zostaną omówione zagadnienia dotyczące: kosztów kontraktów, w tym szczególnie wpływu rozliczeń kosztów.

 • foto
  Usługi budowlane Zakres Krajowego Standardu Rachunkowości

  Dodany: 2020-05-28
  Kategoria: Prawo budowlane
  Komentarze: 0

  Usługi budowlane Zakres Krajowego Standardu Rachunkowości Niezakończone usługi budowlane na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, jacy chcą wiedzieć m. in.: w który sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są metody wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów zgrupowanych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak.

 • foto
  Sprawozdanie z wykonania budżetu

  Dodany: 2019-12-10
  Kategoria: Prawo budowlane
  Komentarze: 2

  Sprawozdanie z wykonania budżetu kontraktu. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł święty problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.