Nieruchomości

 • foto
  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu

  Dodany: 2020-06-17
  Kategoria: Nieruchomości
  Komentarze: 0

  Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka obowiązywałaby w dniu przekształcenia. Generalnie oznacza to, że wysokość opłaty przekształceniowej będzie równa opłacie rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka byłaby do zapłaty w dniu 1.1.2019 r. Opłatę wnosi się w terminie do dnia 31 marca każdego roku. Opłata, co się tyczy normy będzie wnoszona przez okres 20.

 • foto
  zagospodarowanie przestrzenne ustawa Miejscowy program zagospodarowania

  Dodany: 2020-04-17
  Kategoria: Nieruchomości
  Komentarze: 3

  zagospodarowanie przestrzenne ustawa. Miejscowy program zagospodarowania przestrzennego to ważki dokument, który mówi o tym, jakże wygląda teraz i jakże będzie się kształtowało w kolejnych latach nasze otoczenie. Zagospodarowanie i układ przestrzenny terenu nie są przypadkowe. Estetyka i funkcjonalność budynków powstających w przestrzeni.

 • foto
  przygotowywania wzorów aktów

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Nieruchomości
  Komentarze: 1

  Autorzy leksykonu o prawie budowlanym skoncentrowali się na omówieniu poszczególnych pojęć z perspektywy także teoretycznej, w jaki sposób i praktycznej. Czytelnicy odnajdą tutaj zatem wyjaśnienia dotyczące m.in.: - przygotowywania wzorów aktów planistycznych dodatkowo wydawania decyzji administracyjnych w zakresie prawa.