Czas pracy

 • foto
  Zobacz czas pracy w koronawirus gdzie

  Dodany: 2020-06-10
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0

  Zobacz czas pracy w koronawirus gdzie - nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji pracowniczej, które obowiązuje od 01 stycznia 2019 r. wprowadza przemiany w obszarze sposobu prowadzenia i przechowywania dokumentacji m.in. z zakresu czasu pracy. Dokumentację taką wypada tworzyć samodzielnie na rzecz każdego pracownika - w formie tradycyjnej czyli elektronicznej.

 • foto
  Ocena ryzyka zawodowego mobbing i

  Dodany: 2020-04-30
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0

  Ocena ryzyka zawodowego mobbing i dyskryminacja. W języku angielskim mob oznacza napadać na kogoś, nagabywać, atakować. Definicja mobbingu mówi o działaniach, jakie mają miejsce w dłuższej perspektywie czasu o charakterze powtarzającym się, jakich celem jest wyrządzenie psychicznego i czasami fizycznego bólu. Nakierowany jest nieraz na jedną osobę, jakkolwiek może zarówno tyczyć się grupy ludzi. Z roku rocznie problem jest coraz bardziej poważny,.

 • foto
  Delegacje podróże służbowe 2020 waluta zaliczki

  Dodany: 2020-02-21
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 0

  Delegacje podróże służbowe 2020 waluta zaliczki na wyjazd służbową zagraniczną ogół zagadnień kursu waluty zapoznanie uczestników z zasadami rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. W trakcie artykułu zostanie przedstawione aktualne orzecznictwo sądowe także interpretacje organów podatkowych, w jaki sposób także rozbieżności w stosowaniu artykułów dotyczących podróży służbowych.

 • foto
  podróże służbowe zagraniczne Pracownicy migrujący: Delegowanie

  Dodany: 2019-11-06
  Kategoria: Czas pracy
  Komentarze: 1

  podróże służbowe zagraniczne. Pracownicy migrujący: Delegowanie, skierowanie, wysłanie za granicę. Duża zakres : W 2016 i 2017 r. z Polski delegowanych zostało ok 430 tys. osób - czyli 22,3 proc. wszystkich w UE. Najwięcej pracowników z Polski pracuje w sektorze budowlanym - 46,7 proc., przemyśle – 16,6 proc., edukacji, ochronie zdrowia i zajęciach socjalnych 13,9 proc. Usługa świadczona w ramach transgranicznego świadczenia.