BHP

 • foto
  BHP i Metody identyfikacji

  Dodany: 2020-05-25
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 0

  BHP i Metody identyfikacji analizy i oceny zagrożeń czynnikami szkodliwymi dla zdrowia uciążliwymi i niebezpiecznymi występującymi w procesach pracy oraz oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami Szkolenia BHP pracodawca powinien powtarzać w czasie trwania stosunku pracy pracownika w sprawie utrwalenia wiedzy z tej dziedziny.

 • foto
  jak po wielokroć szkolenia bezpieczeństwo

  Dodany: 2020-04-16
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 0

  jak po wielokroć szkolenia bezpieczeństwo i higiena pracy pracowników Ochrona danych osobowych w BHP. Celem artykułu jest wprowadzenie do nowych artykułów ogólnego Rozporządzenia Unijnego (RODO), Poznanie praktycznego aspektu związanego z przetwarzaniem danych osobowych na dotychczasowych i innowacyjnych zasadach,.

 • foto
  kto robi szkolenie bhp Ochrona danych osobowych

  Dodany: 2020-04-16
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 0

  kto robi szkolenie bhp Ochrona danych osobowych w BHP. Celem artykułu jest wprowadzenie do oryginalnych przepisów ogólnego Rozporządzenia Unijnego (RODO), Poznanie praktycznego aspektu związanego z przetwarzaniem danych osobowych na bieżących i śmiałych zasadach, Zdobycie umiejętności prawidłowego gromadzenia i zabezpieczenia danych osobowych w BHP. Komu Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informacji.

 • foto
  Przepisy BHP w pracy Wybrane regulacje

  Dodany: 2020-04-08
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 1

  Przepisy BHP w pracy. Wybrane regulacje ustawowe z obszaru prawa pracy. Szkolenie okresowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Celem artykułu na moim blogu jest uzupełnienie wiedzy i umiejętności w szczególności z zakresu: oceny zagrożeń występujących w procesach.

 • foto
  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych bhp w

  Dodany: 2020-02-15
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 2

  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych bhp w szkole nowe przepisy i kolejna ważna temat opisana w książce to normy prowadzenia szkoleń bezpieczeństwo i higiena pracy w tym informacje do przeprowadzenia obowiązkowego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dla podwyższenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywających w szkole, wszyscy pracownicy powinni.